Utworzono: 05 maj 2018 duch
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

Naprzód Skórzec 0 : 3 Broń Radom
Skład: Krawczyk Paweł - Świątek Damian, Sierociuk Patryk, Kisiel Jarosław(C), Kruszewski Michał, Paciorek Łukasz, Kobyliński Dawid, Chłopek Damian, Kruszewski Karol, Utnicki Marcin, Chmielewski Maciej. Zmiany Meczowe: 60' Kobyliński Dawid

 

 
Utworzono: 05 maj 2018 duch
Newsy» Kategoria: News - Orliki U-10 r.07/08

Naprzód Skórzec 10 : 4 Olimp Stok Lacki

8 x Mateusz Chmielewski, Aleksander Kluczek ,samobójcza

 
Utworzono: 03 maj 2018 duch
Newsy» Kategoria: Terminarze

 
Utworzono: 30 kwiecień 2018 duch
Newsy» Kategoria: News - Młodziki U-12 r.05/06

Naprzód Skórzec 2 : 2 Hutnik Huta Czechy

Bramki: Karwowski Adam, Mańkowski Patryk.

 

 Skład:Pipowski Bartosz - Banasiewicz Kacper (Mróz Kacper), Kędziora Adrian, Posiadała Bartłomiej (Dąbrowski Marcin), Bieńkowski Adam (Zaucha Adam), Kępkowicz Kacper, (Witkowski Kacper)( Bareja Franciszek), Mańkowski Patryk (Końca Kacper), Wyrębiak Kacper ( Cegiełko Szymon) - Wyrębiak Jakub (Karwowski Adam).

 
Utworzono: 29 kwiecień 2018 duch
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

*foto grodzisk sport news

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 : 2 Naprzód Skórzec

Bramki: Karol Chojecki, Damian Chłopek

 

 Skład Br. Krawczyk Paweł(C) , Chłopek Damian , Paciorek Łukasz , Świątek Damian , Kacprzak Tomasz , Chmielewski Maciej , Sierociuk Patryk , Kisiel Jarosław , Kruszewski Michał , Chojecki Karol , Kruszewski Karol.

 
Utworzono: 28 kwiecień 2018 duch
Newsy» Kategoria: News - Orliki U-10 r.07/08

Naprzód Skórzec 10 : 5 Olimpia Latowicz

8xMateusz Chmielewski, Bartosz Adamiak, Jakub Wróbel

 

 
Utworzono: 27 kwiecień 2018 duch
Newsy» Kategoria: Terminarze

 
Utworzono: 26 kwiecień 2018 duch
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

Naprzód Skórzec 2 : 3 Pilica Białobrzegi

 6 Kruszewski Michał, 27' Kisiel Jarosław - 19 Chmielewski Maciej

: Br. 1.(C)Krawczyk Paweł- 2. Calka Radosław , 5. Świątek Damian , 22. Chmielewski Maciej, 19. Chłopek Damian , 8. Kisiel Jarosław , 6. Sierociuk Patryk , 16. Kruszewski Michał , 14 Kacprzak Tomasz , 10. Kafara Mateusz , 11. Kruszewski Karol. Zmiany Meczowe: 46' 10. Kafara Mateusz ➡️ 13. Szachnowski Patryk 61' 16. Kruszewski Michał ➡️ 7. Skóra Piotr 73' 5. Świątek Damian ➡️ Chojecki Adam 80' 11. Kruszewski Karol ➡️ 9. Gołoś Kamil 83' 14. Kacprzak Tomasz ➡️ 17. Kobyliński Dawid

 
Utworzono: 23 kwiecień 2018 duch
Newsy» Kategoria: News - Orliki U-10 r.07/08

Kolektyw Oleśnica 2 : 11 Naprzód Skórzec

Maciek Kempkowicz, Piotr Kowalczyk, Bartek Stosio, Jakub Wróbel, Aleksander Kluczek, Adrian Czwujdak, Igor Grzybowski, Mateusz Redosz, Marcel Sawicki, Bartosz Mazurek, Kacper Dymowski, Mateusz Cegiełko,Mateusz Chmielewski

Aleksander Kluczek Igor Grzybowski Marcel Sawicki Mateusz Redosz Bartosz Mazurek Jakub Wróbel Mateusz Chmielewski

 
Utworzono: 21 kwiecień 2018 duch
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

Naprzód Skórzec 0 : 3 Znicz II Pruszków

 

Nastepne Spotkania Seniorzy

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Broń Radom 24 50 ?
2 Mszczonowianka Mszczonów 24 49 ?
3 Pilica Białobrzegi 23 46 ?
4 Oskar Przysucha 24 46 ?
5 Mazur Karczew 25 45 ?
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 43 ?
7 Błonianka Błonie 24 42 ?
8 Energia Kozienice 24 41 ?
9 Sparta Jazgarzew 24 37 ?
10 Drogowiec Jedlińsk 24 33 ?
11 MKS Piaseczno 24 29 ?
12 Wilga Garwolin 24 27 ?
13 Znicz II Pruszków 24 21 ?
14 LKS Promna 24 12 ?
15 Perła Złotokłos 24 10 ?
16 Naprzód Skórzec 24 9 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Mateusz Chmielewski Mateusz Chmielewski 28
2 Jakub Wróbel Jakub Wróbel 5
3 Aleksander Kluczek Aleksander Kluczek 3
4 Bartosz Mazurek Bartosz Mazurek 2
5 Adrian Czwujdak Adrian Czwujdak 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss